0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Në Greqi nga 14 maji me test PCR negativ ose vërtetim për vaksinim

Greqia do të mund ta hapë kufirin më 14 maj dhe të lejojë hyrje për qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut me test PCR negativ jo më të vjetër se 72 orë me vërtetim për vaksinim kundër Kovid-19, ka deklaruar sot ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.  

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close