BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi janë regjistruar 99 raste të vdekjes nga Kovid-19 dhe 2.018 të infektuar të rinj

Në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Greqi jetën e kanë humbur 99 persona, ndërsa janë regjistruar 2.018 raste të reja, sipas të dhënave të fundit të Organizatës kombëtare për shëndet publik, njofton korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close