BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi janë regjistruar 2.152 raste të reja dhe 87 vdekje nga Kovid-19

Në 24 orët e kaluara në Greqi, janë regjistruar 2.152 të infektuar të rinj dhe 87 vdekje nga Kovid-19, me çka numri i përgjithshëm i të infektuarve është rritur në 97.288 persona, ndërsa që nga fillimi i epidemisë, gjithsej 1.902 njerëz kanë vdekur, raporton korrespodenti i MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close