BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi 98 të vdekur nga Kovid-19 dhe 1.667 të infektuar të ri

Organizata nacionale e shëndetit publik të Greqisë sot paradite kumtoi 98 raste të vdekjes nga Kovid 19 dhe 1.667 të infektuar të ri me të cilët numri i të vdekurve nga fillimi i pandemisë u rrit në 2.804 persona, kurse të infektuar 113.185, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close