BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi 89 të vdekur dhe 2.186 raste të reja me Kovid-19

Në Greqi janë regjistruar 2.186 raste të reja me Kovid-19, kanë vdekur 89 persona, ndërsa 613 pacientë janë kyçur në aparate në repartet për kujdes intensiv, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close