BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Në Greqi, 2.013 raste të reja dhe 101 raste të vdekjes nga Kovid-19

Në 24 orët e kaluara në Greqi, janë regjistruar 2.013 raste të reja me Kovid-19, ndërsa kanë vdekur 101 persona tjerë, sipas të dhënave zyrtare nga Organizata kombëtare për shëndet publik, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close