BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Në Greqi 100 të vdekur nga Kovid-19 dhe 1.882 të infektuar të ri

Gjatë 24 orëve të fundit në Greqi përsëri është regjistruar një numër i madh i rasteve të vdekjes nga Kovid-19, kanë vdekur 100 persona, ndërsa janë infektuar 1.882, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close