EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Në Gjermani do të vendosen lehtësime të taksave për personat që punojnë nga shtëpia

Qeveria e kancelares, Angela Merkel paralajmëroi se të hënën planifikon të propozojë lehtësime taksash për njerëzit që punojnë nga shtëpia gjatë pandemisë për t'i kompensuar kostot më të larta faturave për ngrohje, energji elektrike dhe fatura të tjera, transmetuan mediat franceze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close