EvropëEvropë.Portal

Në Francë më shumë të infektuar në nëntor

Ministria franceze e Shëndetësisë sot bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë regjistruar 4.005 të infektuar të rinj dhe 406 raste të reja midis pacientëve me Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close