EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Në disa pjesë të Italisë protesta për shkak të masave anti-kovid të Qeverisë (video)

- Në Firencë, protestat kundër kufizimeve të reja të qeverisë për parandalimin e përhapjes së Kovid-19 kaluan në përleshje mes policisë dhe protestuesve.

Back to top button
Close
Close