BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në Brazil për herë të parë më shumë se 4.000 të vdekur nga Kovid-19 për 24 orë

– Situata epidemiologjike në Brazil përkeqësohet dhe për herë të parë që nga fillimi i pandemisë, numri i rasteve të vdekjes tejkaloi katër mijë për 24 orë.

Back to top button
Close
Close