BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në botë gati 46 milionë persona të infektuar me Kovid-19

- Numri i të infektuarve me virusin korona në botë për momentin është 45.954.499, deri më tani janë regjistruar 1.194.485 raste të vdekjes dhe ka 33.275.706 të shëruar.

Back to top button
Close
Close