BotëSvet.Slajder

Në Afganistan, vazhdojnë luftimet në mes forcave të sigurisë dhe talibanëve

Luftimet e ashpra në mes forcave afgane të sigurisë dhe militantëve talebanë kanë vazhduar pas një armëpushimi tre-ditor të respektuar nga të dy palët gjatë festës islame të Fitër Bajramit, kumtuan autoritetet lokale.

Back to top button
Close
Close