0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Ndryshimet e Rregullores kuvendore para Komisionit për çështje të mandatit dhe imunitetit

Propozimi i kryetarit të Kuvendit për plotësim të Rregullores për punë sot është në rend dite të Komisionit kuvendor për çështje të rregullores mandatit dhe imunitetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close