Servise informueseShoqëri

Ndryshim i motit nga e premtja, rritje të vranësirave dhe temperatura më të ulëta

Mot i ngrohtë do të mbajë edhe nesër, ndërsa nga e premtja meteorologët paralajmërojnë ndryshim të motit dhe ftohje.

Back to top button
Close
Close