0_Sport,PortalSport.SlajderTë Tjera

Ndeshja ndërmjet Tajsonit dhe Xhons përfundoi me barazi

Në Los Anxhelos  mbrëmë  është mbajtur meçi mes dy legjendave të boksit: Majk Tajson dhe Roj Xhones. Ndeshja ka  zgjatur për tetë raunde dhe përfundoi pa fitues.

Back to top button
Close
Close