0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunatShoqëri

Ndërtohet urë e re në rrugën midis Shipkovicës dhe Brodecit

Përfundoi ndërtimi i urës që ndodhet përgjatë rrugës midis fshatrave të malësisë së Sharrit Shipkovicë dhe Brodec. Ura mund të shfrytëzohet pas shtatë muajve punë pasi që filloi të ndërtohet në prill.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close