0_Maqedoni.PortalKulturëKulturë.PortalSektori civil

Ndërron jetë akademiku Bllazhe Ristovski

Ndërroi jetë akademiku Bllazhe Ristovski (1931-2018), anëtar i rregullt i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë, kumtoi me pikëllim të thellë Akademia e Shkencave dhe Arteve.

Back to top button
Close
Close