0_Спорт.ПорталФудбал

Навивачите се враќаат на стадионите во финишот на Премиерлигата

Англиските фудбалски навивачи од 17 мај ќе можат да се вратат на стадионите во ограничен број, до максимум 10.000 луѓе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close