0_Спорт.ПорталФудбал

Навивачите на Тотенхем влегоа во Управниот одбор

Англискиот прволигаш Тотенхем ќе именува претставници на навивачите во својот Управен одбор во обид да ги подобри односите кои се нарушија откако клубот беше меѓу основачите на европската Супер лига.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close