Фудбал

Навивачи на Ливерпул настрадаа во судир со навивачи на Наполи

Двајца навивачи на Ливерпул се повредени при напад на навивачи на Наполи, пред вчерашниот натпревар од првото коло од групната фаза на Лигата на шампионите.

Back to top button
Close
Close