0_Спорт.ПорталФудбал

Навивачи на Ливерпул го измешаа Генк со Гент и не успеаја да отидат на натпреварот

Двајца навивачи на Ливерпул не успеаја да присуствуваат на гостувањето во Лигата на шампионите против Генк (4:1) поради сопствената грешка.

Back to top button
Close
Close