EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Navalni u nis për Moskë

- Opozitari rus Aleksej Navalni sot e lëshoi Gjermaninë, ku i ishte ofruar ndihmë mjekësore pasi në gusht të vitit të kaluar ishte helmuar me agjens nervor "Noviçok" dhe u nis për Rusi.

Back to top button
Close
Close