Svet.SlajderЕвропа

Навални тврди дека е под притисок да го прекине штрајкот со глад

Рускиот опозицонерт Алксеј Навални денеска изјави дека затворските власти му се закануваат дека присилно ќе го хранат доколку не се откаже од штрајкот со глад

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close