EvropëSvet.Slajder

Navalni paralajmëroi padi kundër Peskovit

Lideri i opozitës ruse Aleksej Navalni kumtoi sot se do të padisë zëdhënësin e Kremlinit, Dmitrij Peskov dhe kërkoi që të publikohen dëshmitë e pretenduara se ai ka bashkëpunuar me ekspertët e CIA-s.

Back to top button
Close
Close