0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Навални го прекина штрајкот со глад (ДПЛ)

Информацијата ја објави на својот профил на Инстаграм. Во текстот, Навални вели дека тоа го прави за добрите луѓе на светот кои не останале рамнодушни на неговата судбина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close