Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Навални го нарече Путин „малиот крадец“

Зошто седите овде и му кажувате на судот дека не сте знаеле каде сум. Јас паднав во кома, потоа бев на интензивна нега, а потоа и на рехабилитација. Контактирав со мојот адвокат за да ви испратам информации. Вие ја имавте адресата , мои информации за контакт. Што друго би можел да направам за да ве известам, праша Навални.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close