Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Навални ги повика своите приврзаници да ја ослободат Русија од „крадците“

Рускиот опозиционер Алексеј Навални, кој е осуден на три години затвор, ги повика своите приврзаници да го надминат стравот и да ја ослободат Русија од „крадците“ на власт

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close