0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Навални: Целта на судскиот процес е заплашување на Русите

-Тие сакаат да ме затворат во случај во кој веќе сум прогласен за невин. ЕСЧП е дел од судството, бидејќи Русија е член на Советот на Европа, рече Навални.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close