BotëBotë.PortalSvet.Slajder

NATO me mbështetje për sanksionet amerikane kundër Rusisë

NATO-ja sot ka dhënë mbështetje për sanksionet e SHBA-së kundër Rusisë dhe e kritikoi Moskën sepse grumbullon ushtarë përgjatë kufirit me Ukrainën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close