0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Настава со физичко присуство за основците од Дебрца

Наставата во сите централни и подрачни училишта во Општината Дебрца ќе се одвива со физичко присуство на учениците.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close