Линк во живо

Настан во пресрет на Денот на Европа и изјава на министерот за надворешни работи Бујар Османи (живо)

Изјава на министерот за надворешни работи Бујар Османи на настан во пресрет на Денот на Европа

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close