0_Web_АктуелноSvet.SlajderВидео изјаваЕвропаЕвропа.Портал

Наредена масовна евакуација на аеродромот во Франкфурт поради закана со огнено оружје

На еден од најголемите аеродроми во Европа, оној во Франкфурт, полицијата нареди масовна евакуација на присутните поради наводна закана со огнено оружје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close