0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Наполи и Челзи во преговори за Емерсон

Наполи и Челзи преговараат за трансфер на дефанзивецот Емерсон (28), кој со Италија неодамна ја освои европската титула, но двете екипи засега не се блиску до договор, јавија денеска италијанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close