ОстанатоРезултати

Наковски волеј го доби дербито со Јанта волеј

Екипата на Наковски волеј ја совлада Јанта волеј со 3:1(25:23, 23:25, 21:25, 24:26) во дербито на 1. коло од 28-то одбојкарско првенство на Македонија во женска конкуренција.

Back to top button
Close
Close