Оригинални текстови

НАЕОПМ: Предвидени 2.540.686 евра за унапредување на образованието

Одржана првата презентација за Клучна акција 2, предвидени близу 2,540,686.00 евра за унапредување на образованието

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close