0_Спорт.ПорталТенис

Надал и Андреску се повлекоа од турнирот во Синсинати

Шпанецот Рафаел Надал и канадската тенисерка Бјанка Андреску нема да учествуваат на турнирот во Синсинати. И двајцата се повлекоа од натпреварот, пренесува Експрес.

Back to top button
Close
Close