Svet.SlajderСвет

Над 50 мигранти исчезнаа во Средоземно Море

Повеќе од 50 луѓе исчезнаа во Средоземно Море откако се преврти брод во Средоземно Море, соопшти туниското Министерство за одбрана

Back to top button
Close
Close