0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникотSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Над 3.000 приведени во денешните протести низ Русија

Повеќе од 3.000 лица се уапсени на денешните протести во Русија за поддршка на опозицискиот лидер Алексеј Навални, соопшти невладината организација ОВД-Инфо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close