0_Македонија.ПорталНекатегоризираноОпштество

Над 230 активности за деца и родители во домашни услови за време на ЕДУИНО Игратон

Креативниот предизвик за играње и учење преку селектирани активности и игри наменети за деца од 3 до 10 годишна возраст – ЕДУИНО Игратон беше успешно реализиран во над 160 семејства во домашни услови, информираат од ЕДУИНО.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close