0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Национална платформа за женско претприемништво – интензивирање на дијалогот, поголема еднаквост и одржлив економски раст

Здружението на бизнис жени во партнерство со Фондацијата за менаџмент и индустриско истражување, Сојуз на стопански комори на Македонија и Националната федерација на фармери почнува да го реализира проектот Националната платформа за женско претпримништво.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close