0_Македонија.ПорталВидео изјаваОпштество

Изјава на министерот Филипче за коронавирусот (ЖИВО)

Изјави во рамки на Националниот форум за здравје.

Скопје, 27 февруари 2020 (МИА) – Изјави во рамки на Националниот форум за здравје.

Изјави во рамки на вториот Национален форум за здравје

Posted by MИА.mk on Четврток, 27 февруари 2020

 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close