Svet.SlajderСветСвет.Портал

На Трамп ќе му биде дозволено каналот на ЈуТјуб кога ќе се намали ризикот од насилство

ЈуТјуб каналот на Доналд Трамп, суспендиран на 12 јануари, ќе биде повторно дозволен кога ќе биде намален ризикот од насилство, изјави синоќа шефицата на видео сервисот на Гугл, Сузан Војчицки

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close