0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

На Табановце за влез во државата се чека околу 40 минути

Поради зголемена фреквенција на возила, на граничниот премин Табановце за влез во државата се чека околу 40 минути, а на останатите гранични премини нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

Back to top button
Close
Close