0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Најстудено и најмногу снег на Попова Шапка и Маврови Анови

Најстудено изутрина е на Попова Шапка, каде во седум часот  се измерени -12 степени, по што со -10 следи Маврови Анови,  со -7 Крушево, -6 Пожаране и Ѓуриште. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close