0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Најстариот израелски весник објави фото од убиените палестински деца

„Ова е цената на војната“, се вели на насловната страница, заедно со фото од жртвите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close