0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

На следните локални избори ќе се гласа со отпечаток од прст, има напредок во преговорите со опозицијата, вели Заев

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека останува определбата на следните локални избори да се гласа со отпечаток од прст.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close