0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

На седницата на Управниот одбор на Стопанска комора ќе присуствува вицепремиерот Битиќи

Стопанската комора денеска ќе одржи онлајн седница на која како што најавуваат ќе присуствува и вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close