0_Магазин.ПорталЗанимливости

Најплатените Јутјуб-sвезди за 2020 година

Следат годинешните најголеми Јутјуб-sвезди, според „Форбс“, за периодот од 1 јуни 2019 година до 1 јуни 2020 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close