Дописници СветСветСвет.Портал

На местото на експлозијата во Нешвил пронајдени можни остатнки од човечко ткиво

Експлозијата на кампинг возило во центарот на Нешвил, што се случи вчера, се уште останува мистерија, додека истражителите на местото на настанот синоќа откриле останки од можно човечко ткиво

Back to top button
Close
Close